KONTAKT

Rappgo AB
Mörkaskog
363 91 Braås, Sweden
Tel: 0474-553 00
E-post: info@rappgo.se
Showroom i Stockholm
Alströmergatan.16
112 47 Stockholm
Tel: 0474-553 00
E-post: info@rappgo.se
Ring oss för tidsbokning!
Showroom i Göteborg
Lillatorpsgatan 18
416 55 Göteborg
Tel: 0474-553 00
E-post: info@rappgo.se
Ring oss för tidsbokning!
Showroom i Malmö
Ö.hindbyvägen 26 A
213 74 Malmö
Tel: 0474-553 00
E-post: info@rappgo.se
Ring oss för tidsbokning!

FÖRSÄLJNING

Stockholm/Mälardalen/Skåne/Halland/Tyskland/Österrike/Schweiz/Baltikum/Kina/Japan:
Cecilia Rappe-Grahn
E-post: cecilia.rappe-grahn@rappgo.se
Tel: 0474-55304

Export övriga världen:

Gustaf Rappe
E-post: gustaf.rappe@rappgo.se
Tel: 0474-55307


Gotland/Norrland

E-post: info@rappgo.se

Tel: 0474-553 00


Göteborg/Värmland:

Rebecca Karlsson
E-post: rebecca.karlsson@rappgo.se

Tel: 0474-55303

Sverige, Norge, Danmark, Finland, Island:
Jens Olson
E-post: jens.olson@rappgo.se
Tel
: 0474-55315

Beträffande priser ber vi er kontakta den välsorterade golv- eller byggfackhandeln på orten.

ORGANISATION

Grundare och styrelseordförande:
A-F Rappe
E-post: rappe@rappgo.se

VD:
Jens Olson
E-post: jens.olson@rappgo.se
Tel. 0474-55315

Försäljningschef:
Cecilia Rappe Grahn
E-post: cecilia.rappe-grahn@rappgo.se
Tel. 0474-55304

Exportchef/Inköp:
Gustaf Rappe
E-post: gustaf.rappe@rappgo.se

Tel. 0474-55307

Produktionschef:
Malte Bohlin
E-post: malte.bohlin@rappgo.se
Tel. 0474-55308

Ekonomi/löner:
Nina Åström
E-post: nina.astrom@rappgo.se
Tel: 0474-55306

Webmaster/IT-ansvarig:
Rebecca Karlsson
E-post: rebecca.karlsson@rappgo.se

VÅRA GOLV

Vitaskgolv
Almgolv
Ekgolv
Furugolv
Douglasgran
Valnötsgolv
Standardkollektion
Övrig kollektion
Tillbehör

OM RAPPGO

Om Rappgo
Kontakt
Miljö och kvalitet
Press
Lediga jobb
FABRIKSFÖRSÄLJNING

KONTAKT

Rappgo AB
Mörkaskog, 363 91
BRAÅS - SWEDEN
Tel: 0474 - 553 00
E-post: info@rappgo.se